PP-AERO S.C.
Wynajem samolotów
O firmie
Kontakt
O firmie
 

O nas

Firma PP AERO powstała w 2007 roku przy lotnisku Warszawa - Babice na warszawskim Bemowie.

Ponadto nasza firma prowadzi wynajem wysokiej jakości i co najważniejsze - bezpiecznych i dobrze wyposażonych samolotów. Świadczymy również usługi sprzedaży części lotniczych do najpopularniejszych samolotów lotnictwa ogólnego w Polsce, jak i wszelkie usługi doradcze na rynku lotnictwa ogólnego.

Naszą dewizą jest zapewnienie konkurencyjnych cen i maksymalnego zadowolenia pilotów korzystających z naszych usług.

Co oferujemy

Firma PP AERO dysponuje własną flotą samolotów, które bazują przy warszawskim lotnisku na Bemowie. Samoloty te wykorzystywane są zarówno w szkoleniu, jak i są dostępne dla każdego pilota posiadającego licencję turystyczną czy zawodową. Samoloty należące do PP AERO są pod stałą opieką certyfikowanej organizacji obsługowej (PART 145), w której prowadzone jest również zarządzanie ich ciągłą zdatnością do lotu.

Niewątpliwą zaletą naszej firmy jest lokalizacja na warszawskim lotnisku Warszawa - Babice (EPBC). Każdy nasz pilot otrzymuje konto w systemie informatycznym PP AERO, do którego dostęp możliwy jest przez każdą przeglądarkę WWW. System ten gromadzi wszystkie informacje dotyczące wykonanych lotów, przypomina o terminach odnawiania uprawnień i badań, jak i na bieżąco pokazuje saldo rozliczeniowe.

Lotnisko Warszawa - Babice posiada betonowy pas startowy i jest czynne 24 h na dobę.  Posiada również oświetlenie do lotów nocnych.  Wszystko to umożliwia wykonywanie lotów przez całą dobę i przez cały rok.

Nasza firma prowadzi również sprzedaż podstawowych części eksploatacyjnych i naprawczych do najpopularniejszych samolotów lotnictwa ogólnego. Części te oferujemy po bardzo konkurencyjnych cenach. Realizujemy również zamówienia niestandardowe, jak zakup silników lotniczych, śmigieł i oczywiście kompletnych samolotów.


O firmieKontakt